Suknie ślubne trójmiasto, kogo polecacie ?

Suknie ślubne trójmiasto, kogo polecacie ?

Cześć. Czy funkcjonują sklepy, w których istnieje prawdopodobieństwo, że natrafię na tanie suknie ślubne w Trójmieście?

modniś344

Posty: 8

 
Gdy w grę wchodzi wypożyczalnia sukien ślubnych to mogę polecić usługi tej wypożyczalni: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html. W stu procentach dostosowali się oni do moich potrzeb, a także potrafili zaoferować atrakcyjną cenę za wypożyczenie nowej sukni, która potem w nienaruszonym stanie wróciła do salonu. Wbrew pozorom o uszkodzenie nowej sukni jest bardzo trudno.

KamiKAzeDBC

Posty: 22

 
Zauważyłam, że panuje gigantyczna konkurencja, gdy przedmiotem wyboru staje się wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku. Na szczęście nie mam juz tego problemu, albowiem kupiłam dwa lata temu używaną suknię za może 40% jej wartości, a wyglądała znakomicie. Teraz wybrałabym takie samo rozwiązanie lub wypożyczyłaby kreację.

Frasiek22

Posty: 20

 
Mi udało się dokonać kupna taniej sukni weselnej w Gdańsku za około 1500 zł, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Poniektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, lecz śmiem zaryzykować stwierdzenie, że z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości niezwyklej efektownie ode mnie. Czasem droższe modele są niekoniecznie doskonalsze.

mmmm56

Posty: 25

 
Mogę podzielić się własnymi doświadczeniami, które miałam wybierając tanią suknię ślubną w Gdańsku. Moją zmorą był niezmiernie szeroki wybór, bowiem w każdym salonie miałam do przymierzenia co najmniej kilka ciekawych modeli.

Zbyt ogromny wybór to także problem, choć wydawałoby się, iż ograniczony wybór może w większym stopniu denerwować.

Gumis

Posty: 23

 
Mam już swoje obserwacje, jeśli chodzi o wybór sukni ślubnej w Gdańsku.

Przede wszystkim polecam wybrać się do salonu tylko z najbliższymi i pokazać się ograniczonej widowni. Moim zdaniem warto wziąć także pod uwagę porady pracownic salonu zamiast konsekwentnie trzymać się swojej wizji.

Bunys

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy szczególnie cenione przez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) powinny być suknie ślubne w Trójmieście, które są szyte na miarę. Przymierzana suknia powinna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, która została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

Himu87

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy, gdy jesteście zainteresowane sukniami szytymi na indywidualne zamówienie to postarajcie się dograć szczegóły na co najmniej rok przed ślubem.

Oszczędzi Wam to stresu z nerwowym wyczekiwaniem na wykonywane zamówienie, którego sama doświadczyłam, bo robiłam wszystko na ostatnią chwilę :)

Modniś

Posty: 14

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od wielu lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było inaczej, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

plusss89

Posty: 19

 
Nie chciałabym być w skórze kobiet, które szukają teraz taniej sukni ślubnej w Trójmieście. Nawet pomimo ograniczeń cenowych wybór jest przeogromny. Suknie mogą mieć różnorodny krój, wykorzystywać różnej jakości tkaniny, a także zostać w odpowiedni sposób ozdobione. W głowie może zakręcić się od zakresu możliwości.

Złoty

Posty: 18