Płyty betonowe, gdzie kupić ?

Płyty betonowe, gdzie kupić ?

Witam, co sądzicie na temat belek rustykalnych, czy są zrobione z porządnej jakości materiału na lata. Gdzie generalnie polecacie taki kupowanie, szukam szerokiej oferty ze względu na wzory i kolor, żebym mógł coś wybrać. Z góry dziękuję.

nikolusw

Posty: 9

 
Mam płyty betonowe położone w salonie. Surowy wygląd, ale taki właśnie lubię i zawsze sobie ceniłam. Akurat jestem klientką tego sklepu, albo bardziej mój mąż :) dlatego szczerze polecam tam właśnie zakup. Nie było żadnych problemów przy dostawie, przesyłce, a jeśli chodzi o jakość to mąż mówi, że jest bardzo dobra.

piet

Posty: 16

 
Jak potrzebne są panele 3d to polecam tylko ten sklep http://www.popstyl.pl/pl/c/Panele-3d/15 Tutaj oferta jest bardzo szeroka i jest w czym przebierać, poza tym cenowo dobrze, szybka i bezpieczna dostawa, to tyle. Teraz działajcie:)

Laleczka

Posty: 12

 
Ja mam belki rustykalne u siebie. Są zrobione z odpornego poliuretanu. Jako wykończenie ścian i sufitów – świetna sprawa. Wygląda jak prawdziwe drewno, polecam zobaczyć w ofercie sklepu.

Klarka

Posty: 18

 
Widocznie przyszła moda na bezproblemowe i dzisiejsze wykańczanie wnętrz. Jestem już po remoncie. I bardzo chwalę sobie deskę elewacyjną. Niezwykle szybka w montażu, a robi niemałe wrażenie. U mnie wszyscy myśleli, iż to prawdziwe drewno. Więc efekt działa konkretnie. W mieszkaniu jest przyjemnie i ciepło z takimi imitowanym drewienkiem. Można też stosować na zewnątrz.

labuh

Posty: 7

 
Z tą deską elewacyjną to świetna sprawa. Kładzie się ją szybciutko, bez żadnych problemów, a pomieszczenie wygląda po prostu jak nowe. Polecam każdemu, kto bije się z myślami odnośnie wykończenia wnętrza.

Ciapek

Posty: 14

 
Też należę do zadowolonego grona osób, jakie wybrały do siebie beton ozdobny. Początkowo się troszkę wahałem. Natomiast efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, bowiem możliwości jest wiele.

mustafus

Posty: 7

 
Nie powiem, mają rzeczywiście oryginalne rzeczy w kategorii mebli. Spodobały mi się współczesne krzesła designerskie, na które mam chrapkę. Zasięgnęłam troszkę opinii o sklepie i już nie będę miała obaw zamówić u nich mebelki. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Iwona3

Posty: 3