Agencje tłumaczeń warszawa

Agencje tłumaczeń warszawa

Witam.

Czy znacie jakieś godne polecenia biuro tłumaczeń, któremu mogę powierzyć ważne zlecenie?

mniszek5

Posty: 17

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają niesłychanie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej szanse, niemniej jednak dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

Czarek

Posty: 18

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Worms

Posty: 11

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim odnalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał systematycznie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

LOOKAS1989

Posty: 26

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 złotych za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

Poznaniaczek2

Posty: 28

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych znalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie posiadają także tłumaczenia ekspresowe. Bardzo cenię sobie także fakt, iż przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Naprawdę polecam wszystkim, bo jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

Boss

Posty: 16

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to wykonać w Warszawie w rozsądnej cenie.

KamiKAzeDBC

Posty: 22

 
Dzisiaj przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, ale odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, iż oceniłem to już po atmosferze rozmowy przez telefon.

André22

Posty: 23

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

Ptaszyna

Posty: 20

 
Trafiałem już na bardzo różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

Warren1987

Posty: 26