Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednakże nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy rzeczywiście dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

Rico

Posty: 5

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Marioleczka

Posty: 16

 
Spływ kajakowy to świetna rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej należałoby wziąć w nim udział nawet jeżeli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

dariuszek1878

Posty: 16

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

ivonzjeee

Posty: 14

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Liome5656

Posty: 16

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach bowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest rzeczywiście bardzo niewielkie.

Kitas

Posty: 10

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

latynos44

Posty: 22

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

beata77

Posty: 7

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

reavan

Posty: 29

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z jakiej sam korzystam i niezmiernie Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo wyśmienitej zabawy.

Smerfik

Posty: 23