Woblery, znacie jakiś sklep?

Woblery, znacie jakiś sklep?

Witam.

Mam zamiar spróbować swoich sił w wędkarstwie. Znacie jakiś sklep wędkarski w sieci, sprawdzony?

MaszPlus34

Posty: 16

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o zdjęcia i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o zdjęcia. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

transerwis

Posty: 31

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Rrobo159

Posty: 19

 
Najlepiej to odszukać sobie jeden zaufany sklep wędkarski i w nim się zaopatrywać.

Jak cię znają to i wiedzą co ci mogą zaproponować. Stały konsument ma też zawsze jakiś rabacik, zniżki itp. Ja cenię sobie i chwalę http://e-garbus.pl. Można się tam dobrze zaopatrzyć na ten sezon.

Sami zresztą oceńcie.

Tomcio

Posty: 18

 
A ja myślałem o otworzeniu swojego własnego interesu sklepu wędkarskiego. Pasjonuję się wędkarstwem od dawna i dlaczego by nie skorzystać z potencjału wiedzy i doświadczenia. Zastanawiam się jednak nad przychodami.

piet

Posty: 16

 
Spinning wcale nie jest taki bezproblemowy, a jeśli mowa o woblerach to dzięki doświadczeniu z całą pewnością twierdzę, że są bezkonkurencyjne. Wolę jednak woblery ze sterem. Dzięki nim wyciągam z wody to, co chcę. Blachy i błyski? Odeszły w zapomnienie. Bynajmniej w moim ekwipunku.

Życzę powodzonka.

Krakus

Posty: 21

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Oczywiście musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Ciapek

Posty: 14